"ABC Celebration Day"

Жилийн өмнө Монгол хэлний цагаан толгойн баяраа хийж монголоороо уншиж, бичиж сурсан бяцхан сурагчид маань энэ жил Англи хэлний цагаан толгойн баяраа тэмдэглэж, англи хэлний хичээлээр сурсан мэдсэн зүйлээ эцэг эх, асран хамгаалагчид, эрхэм багш нартаа тайлагналаа. Бидний баярт хүрэлцэн ирсэн эцэг эх, асран хамгаалагчид болон баярыг амжилттай зохион байгуулсан гадаад хэлний тэнхимийн багш нартаа халуун баяр хүргэж аз жаргал сайн сайхныг хүсэн ерөөе.

Congratulations to our dear students who have celebrated their "ABC CELEBRATION DAY" and performed what they have learned to their parents and teachers. We are so proud of our wonderful little students who have learned so much and been able to read and write in English